ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Páté kolo soutěže starších žákyň, skupina E

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Sportovní volejbalový klub Nový Jičín, z. s. "C" 3 2 0 1 0 5:2 145:122 7
2 VO Slezská Orlice, z.s. 3 1 1 1 0 5:3 154:139 6
3 Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 3 0 2 0 1 4:4 165:147 4
4 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3 0 0 1 2 1:6 104:160 1
kalendář skupiny
Pořadatel: VAM Havířov, ZŠ Marušky Kudeříkové, 2 kurty
1. kolo
1 13. 2. 2022, 09:00 SVK Nový Jičín "C" - VO Slezská Orlice, z.s. Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 1:2 (12,-11,-9)
2 13. 2. 2022, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - VKB Frýdlant n.O. Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 1:2 (-17,20,-3)
2. kolo
3 13. 2. 2022, 10:30 SVK Nový Jičín "C" - VKB Frýdlant n.O. Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 2:0 (23,18)
4 13. 2. 2022, 10:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - VO Slezská Orlice, z.s. Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 0:2 (-11,-19)
3. kolo
5 13. 2. 2022, 12:00 SVK Nový Jičín "C" - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 2:0 (11,18)
6 13. 2. 2022, 12:00 VKB Frýdlant n.O. - VO Slezská Orlice, z.s. Marušky Kudeříkové 1143 Havířov - Město 2:1 (14,-24,12)
Řídící soutěže: Jana Kavalová, Na Hermaně 22, 739 32 Vratimov, jana.kavalova(at)email.cz, 724 772 749
© ČVS 2015-2018