ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Kvalifikační turnaj skupina A

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Frýdek - Místek 3 3 0 0 0 6:0 150:36 9
2 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3 2 0 0 1 4:2 113:107 6
3 Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 3 1 0 0 2 2:4 91:120 3
4 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3 0 0 0 3 0:6 59:150 0
kalendář skupiny
Pořadatel:TJ Sokol FM, hala: 7.ZŠ Frýdek-Místek, 1.máje 1700, 2 kurty
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 Frýdek-Místek - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 2:0 (4,9)
2 3. 10. 2021, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VKB Frýdlant n.O. 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 0:2 (-8,-12)
2. kolo
3 3. 10. 2021, 10:30 Frýdek-Místek - VKB Frýdlant n.O. 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 2:0 (7,2)
4 3. 10. 2021, 10:30 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 0:2 (-10,-15)
3. kolo
5 3. 10. 2021, 12:00 Frýdek-Místek - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 2:0 (7,7)
6 3. 10. 2021, 12:00 VKB Frýdlant n.O. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 1. máje 1700 Frýdek-Místek - Místek 0:2 (-13,-19)
Řídící soutěže: Jana Kavalová, Na Hermaně 22, 739 32 Vratimov, jana.kavalova(at)email.cz, 724 772 749
© ČVS 2015-2018