Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Čtvrté kolo soutěže starších žákyň, skupina F

KOLO
3. kolo
VO Slezská Orlice, z.s.2:0VK Polanka nad Odrou, z.s."B"(23, 18)
Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s.2:0TJ Hlučín(17, 19)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VO Slezská Orlice, z.s. 3 3 0 0 0 6:0 150:77 9
2 VK Polanka nad Odrou, z.s. "B" 3 2 0 0 1 4:2 141:99 6
3 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 3 1 0 0 2 2:4 93:136 3
4 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 3 0 0 0 3 0:6 78:150 0
kalendář skupiny
Pořadatel: VO Slezská Orlice, sportovní hala, 2 kurty
1. kolo
1 16. 1. 2022, 09:00 VO Slezská Orlice, z.s. - TJ Hlučín 2:0 (9,2)
2 16. 1. 2022, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s."B" - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Janáčkovo náměstí 1970 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 2:0 (8,10)
2. kolo
3 16. 1. 2022, 10:30 VO Slezská Orlice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 2:0 (14,11)
4 16. 1. 2022, 10:30 VK Polanka nad Odrou, z.s."B" - TJ Hlučín Janáčkovo náměstí 1970 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 2:0 (23,8)
3. kolo
5 16. 1. 2022, 12:00 VO Slezská Orlice, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s."B" 2:0 (23,18)
6 16. 1. 2022, 12:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Hlučín Janáčkovo náměstí 1970 Krnov - Pod Bezručovým vrchem 2:0 (17,19)
Řídící soutěže: Jana Kavalová, Na Hermaně 22, 739 32 Vratimov, jana.kavalova(at)email.cz, 724 772 749
© ČVS 2015-2018