Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

První kolo soutěže starších žákyň, skupina B

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Happy Sport Opava 3 3 0 0 0 6:0 151:108 9
2 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3 1 1 0 1 4:3 147:132 5
3 Klub volejbalu Kopřivnice, z.s. 3 1 0 1 1 3:4 143:140 4
4 Tělovýchovná jednota Ostrava "B" 3 0 0 0 3 0:6 89:150 0
kalendář skupiny
Pořadatel: KV Kopřivnice, ZŠ 17.listopadu, 2 kurty
1. kolo
1 24. 10. 2021, 09:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - TJ Ostrava "B" 17. listopadu 1225 Kopřivnice 2:0 (15,15)
2 24. 10. 2021, 09:00 Opava - KV Kopřivnice 17. listopadu 1225 Kopřivnice 2:0 (17,24)
2. kolo
3 24. 10. 2021, 10:30 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - KV Kopřivnice 17. listopadu 1225 Kopřivnice 2:1 (13,-23,14)
4 24. 10. 2021, 10:30 Opava - TJ Ostrava "B" 17. listopadu 1225 Kopřivnice 2:0 (17,17)
3. kolo
5 24. 10. 2021, 12:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Opava 17. listopadu 1225 Kopřivnice 0:2 (-15,-18)
6 24. 10. 2021, 12:00 KV Kopřivnice - TJ Ostrava "B" 2:0 (6,19)
Řídící soutěže: Jana Kavalová, Na Hermaně 22, 739 32 Vratimov, jana.kavalova(at)email.cz, 724 777 749
© ČVS 2015-2018