Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor starších žákyň, skupina B

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Kralupy 10 8 2 0 0 20:2 522:238 28
2 TJ EMĚ Mělník B 10 8 1 1 0 19:3 510:276 27
3 TJ EMĚ Mělník 10 8 0 2 0 18:4 483:268 26
4 TJ Kralupy B 10 6 1 0 3 14:7 432:419 20
5 TJ Kunice A 10 4 2 0 4 12:10 434:432 16
6 T.J. Sokol Brandýs nad Labem 10 5 0 1 4 11:10 403:426 16
7 S V B C 10 1 3 1 5 9:15 427:478 10
8 SC SPIRIT Říčany 10 2 0 2 6 6:16 350:487 8
9 VK Benešovská 1. volejbalová 10 1 1 1 7 5:17 367:491 6
10 TJ Kunice B 10 0 2 1 7 5:18 333:518 5
11 T.J. Sokol Brandýs nad Labem B 10 0 0 3 7 3:20 311:539 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 9. 2021, 10:00 Mělník - Brandýs nad Labem Pořadatel: TJ EMĚ MělníkPražská 2817 Mělník 2:0 (7,12)
2 5. 9. 2021, 10:00 Mělník B - Brandýs nad Labem B 2:0 (8,10)
3 5. 9. 2021, 10:00 VK Benešovská - Říčany 0:2 (-18,-23)
4 5. 9. 2021, 10:00 Mělník B - Brandýs nad Labem 2:0 (13,10)
5 5. 9. 2021, 10:00 Mělník - Říčany Pražská 2817 Mělník 2:0 (11,6)
6 5. 9. 2021, 10:00 VK Benešovská - Brandýs nad Labem B 2:1 (15,-29,6)
7 5. 9. 2021, 10:00 Mělník B - Říčany 2:0 (11,6)
8 5. 9. 2021, 10:00 VK Benešovská - Brandýs nad Labem 0:2 (-17,-21)
9 5. 9. 2021, 10:00 Mělník - Brandýs nad Labem B Pražská 2817 Mělník 2:0 (7,10)
10 5. 9. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Říčany 2:0 (15,15)
11 5. 9. 2021, 10:00 Mělník - Mělník B Pražská 2817 Mělník 1:2 (21,-12,-4)
12 5. 9. 2021, 10:00 Kralupy B - Kunice A Pořadatel: TJ Kralupy 2:0 (18,21)
13 5. 9. 2021, 10:00 Kralupy - Kunice B 2:0 (9,6)
14 5. 9. 2021, 10:00 Kralupy B - S V B C 2:1 (21,-22,10)
15 5. 9. 2021, 10:00 Kralupy - Kunice A 2:0 (17,1)
16 5. 9. 2021, 10:00 Kralupy B - Kunice B 2:0 (17,22)
17 5. 9. 2021, 10:00 Kralupy - S V B C 2:0 (10,12)
18 5. 9. 2021, 10:00 Kunice A - Kunice B 2:1 (19,-25,6)
19 5. 9. 2021, 10:00 Kralupy B - Kralupy 0:2 (-19,-18)
2. kolo
20 12. 9. 2021, 10:00 S V B C - Říčany Pořadatel: S V B C 2:1 (-16,26,6)
21 12. 9. 2021, 10:00 Kunice A - Brandýs nad Labem 2:1 (21,-23,9)
22 12. 9. 2021, 10:00 Kunice B - Brandýs nad Labem B 2:1 (16,-17,13)
23 12. 9. 2021, 10:00 Kunice A - Říčany 2:0 (18,10)
24 12. 9. 2021, 10:00 S V B C - Brandýs nad Labem B 2:1 (14,-23,4)
25 12. 9. 2021, 10:00 Kunice B - Brandýs nad Labem 0:2 (-14,-17)
26 12. 9. 2021, 10:00 Kunice A - Brandýs nad Labem B 2:0 (12,18)
27 12. 9. 2021, 10:00 Kunice B - Říčany 2:1 (-23,15,9)
28 12. 9. 2021, 10:00 S V B C - Brandýs nad Labem 0:2 (-18,-16)
29 12. 9. 2021, 10:00 Říčany - Brandýs nad Labem B 2:0 (13,11)
30 12. 9. 2021, 10:00 S V B C - Kunice A 0:2 (-14,-21)
31 12. 9. 2021, 10:00 Kralupy - VK Benešovská Pořadatel: TJ Kralupy 2:0 (5,1)
32 12. 9. 2021, 10:00 Kralupy B - Mělník 0:2 (-7,-8)
33 12. 9. 2021, 10:00 VK Benešovská - Mělník 0:2 (-8,-7)
34 12. 9. 2021, 10:00 Kralupy B - Mělník B 0:2 (-3,-15)
35 12. 9. 2021, 10:00 Kralupy - Mělník 2:1 (-19,14,3)
36 12. 9. 2021, 10:00 Kralupy B - VK Benešovská 2:0 (11,22)
37 12. 9. 2021, 10:00 Kralupy - Mělník B 2:1 (-23,17,7)
3. kolo
38 26. 9. 2021, 10:00 Mělník B - Kunice B Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 2:0 (7,14)
39 26. 9. 2021, 10:00 VK Benešovská - Kunice A 0:2 (-21,-11)
40 26. 9. 2021, 10:00 Mělník - S V B C Pražská 2817 Mělník 2:0 (10,20)
41 26. 9. 2021, 10:00 VK Benešovská - Kunice B 2:0 (14,17)
42 26. 9. 2021, 10:00 Mělník B - S V B C 2:0 (9,11)
43 26. 9. 2021, 10:00 Mělník - Kunice A Pražská 2817 Mělník 2:0 (9,12)
44 26. 9. 2021, 10:00 VK Benešovská - S V B C 1:2 (-18,18,-13)
45 26. 9. 2021, 10:00 Mělník - Kunice B Pražská 2817 Mělník 2:0 (3,11)
46 26. 9. 2021, 10:00 Mělník B - Kunice A 2:0 (19,9)
47 26. 9. 2021, 10:00 Kunice B - S V B C 0:2 (-0,-10)
48 26. 9. 2021, 10:00 Mělník B - VK Benešovská 2:0 (13,14)
49 26. 9. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 0:2 (-12,-6)
50 26. 9. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem B - Kralupy B 0:2 (-21,-10)
51 26. 9. 2021, 10:00 Říčany - Kralupy 0:2 (-12,-7)
52 26. 9. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy B 0:2 (-20,-18)
53 26. 9. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem B - Kralupy 0:2 (-7,-5)
54 26. 9. 2021, 10:00 Říčany - Kralupy B 0:2 (-22,-11)
55 26. 9. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Brandýs nad Labem B 2:0 (18,12)
© ČVS 2015-2018