Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor starších žákyň, skupina C

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Roztoky u Prahy 10 9 1 0 0 20:1 515:255 29
2 TJ Spartak Hořovice 10 8 0 1 1 17:4 481:326 25
3 TJ Baník Příbram 10 8 0 0 2 16:4 478:338 24
4 Kladno volejbal cz 10 5 3 0 2 16:7 493:376 21
5 TJ Sokol Roztoky u Prahy B 10 5 0 2 3 12:10 438:423 17
6 VK Rakovník A 10 4 1 1 4 11:11 434:394 15
7 TJ Sokol Králův Dvůr A 10 4 1 1 4 11:11 450:416 15
8 Kladno volejbal cz B 10 2 1 1 6 7:15 377:446 9
9 VK Rakovník B 10 1 1 0 8 4:17 296:474 5
10 TJ Sokol Králův Dvůr B 10 1 0 1 8 3:18 300:482 4
11 TJ Sokol Komárov 10 0 0 1 9 1:20 180:512 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 9. 2021, 10:00 Kladno - Rakovník B Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (5,4)
2 5. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Rakovník A 0:2 (-15,-23)
3 5. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Komárov 2:0 (5,7)
4 5. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Rakovník B 2:0 (8,15)
5 5. 9. 2021, 10:00 Kladno - Komárov 2:0 (2,4)
6 5. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Rakovník A 2:0 (14,13)
7 5. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Komárov 2:0 (12,12)
8 5. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Rakovník B 2:0 (8,20)
9 5. 9. 2021, 10:00 Kladno - Rakovník A 2:1 (-21,21,13)
10 5. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Komárov 2:1 (14,-22,5)
11 5. 9. 2021, 10:00 Kladno - Kladno B 2:0 (17,8)
12 5. 9. 2021, 10:00 Příbram - Roztoky Pořadatel: TJ Baník Příbram 0:2 (-20,-22)
13 5. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Roztoky u Prahy B 0:2 (-12,-18)
14 5. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - Roztoky 0:2 (-12,-12)
15 5. 9. 2021, 10:00 Příbram - Roztoky u Prahy B 2:0 (23,19)
16 5. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Roztoky 1:2 (-19,25,-5)
17 5. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - Roztoky u Prahy B 0:2 (-20,-16)
18 5. 9. 2021, 10:00 Příbram - Králův Dvůr A 2:0 (18,17)
2. kolo
19 12. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Králův Dvůr A Pořadatel: TJ Spartak Hořovice 2:0 (19,21)
20 12. 9. 2021, 10:00 Kladno - Příbram 0:2 (-12,-22)
21 12. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr B 2:1 (11,-13,7)
22 12. 9. 2021, 10:00 Kladno - Králův Dvůr A 2:0 (22,16)
23 12. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Králův Dvůr B 2:0 (14,11)
24 12. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Příbram 0:2 (-9,-21)
25 12. 9. 2021, 10:00 Kladno - Králův Dvůr B 2:0 (20,11)
26 12. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr A 1:2 (16,-22,-10)
27 12. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Příbram 2:0 (20,16)
28 12. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Králův Dvůr B 2:0 (14,6)
29 12. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Kladno 1:2 (-19,17,-5)
30 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Roztoky u Prahy B Pořadatel: VK Rakovník 2:1 (-19,3,4)
31 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Roztoky 0:2 (-5,-6)
32 12. 9. 2021, 10:00 Komárov - Roztoky u Prahy B 0:2 (-8,-6)
33 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Roztoky 0:2 (-8,-10)
34 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Roztoky u Prahy B 0:2 (-15,-16)
35 12. 9. 2021, 10:00 Komárov - Roztoky 0:2 (-4,-7)
36 12. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Rakovník B 2:0 (20,18)
3. kolo
37 26. 9. 2021, 10:00 Komárov - Králův Dvůr B Pořadatel: TJ Sokol Komárov 0:2 (-12,-17)
38 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Králův Dvůr A 0:2 (-23,-14)
39 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Příbram 0:2 (-4,-16)
40 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Králův Dvůr B 2:0 (9,7)
41 26. 9. 2021, 10:00 Komárov - Příbram 0:2 (-7,-11)
42 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Králův Dvůr A 0:2 (-7,-17)
43 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Příbram 0:2 (-15,-19)
44 26. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Králův Dvůr B 2:0 (17,13)
45 26. 9. 2021, 10:00 Komárov - Králův Dvůr A 0:2 (-6,-7)
46 26. 9. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - Příbram 0:2 (-11,-14)
47 26. 9. 2021, 10:00 Komárov - Rakovník A 0:2 (-6,-3)
48 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky - Kladno B Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 2:0 (14,5)
49 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Hořovice 0:2 (-17,-15)
50 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky - Kladno 2:0 (14,10)
51 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Kladno B 2:0 (13,23)
52 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky - Hořovice 2:0 (11,21)
53 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Kladno 1:2 (-17,25,-15)
54 26. 9. 2021, 10:00 Kladno B - Hořovice 0:2 (-8,-11)
55 26. 9. 2021, 10:00 Roztoky - Roztoky u Prahy B 2:0 (9,14)
© ČVS 2015-2018