Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor starších žákyň - 2. skupina

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kladno volejbal cz 24 15 5 2 2 42:13 1262:991 57
2 TJ Kunice A 24 15 4 2 3 40:14 1181:992 55
3 VK Rakovník A 24 9 6 6 3 36:24 1257:1136 45
4 TJ Sokol Králův Dvůr A 24 8 4 7 5 31:28 1237:1179 39
5 VK Benátky nad Jizerou 24 8 6 2 8 30:26 1160:1097 38
6 TJ Kralupy B 24 4 7 7 6 29:33 1154:1256 33
7 TJ Sokol Roztoky u Prahy B 24 4 5 6 9 24:35 1090:1213 28
8 Volleyball Nymburk B 24 3 2 4 15 14:40 1032:1198 17
9 TK Slovan Slovan Lysá nad Labem 24 3 0 3 18 9:42 882:1193 12
kalendář skupiny
Krajský přebor starších žákyň - 2. skupina
1. kolo
1 24. 10. 2021, 10:00 Nymburk B - Lysá nad Labem Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:0 (18,19)
2 24. 10. 2021, 10:00 Kralupy B - Benátky nad Jizerou 2:1 (21,-17,12)
3 24. 10. 2021, 10:00 Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:2 (-12,-25)
4 24. 10. 2021, 10:00 Nymburk B - Kralupy B 2:1 (8,-16,4)
5 24. 10. 2021, 10:00 Kralupy B - Lysá nad Labem 0:2 (-17,-21)
6 24. 10. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk B 2:0 (22,18)
7 24. 10. 2021, 10:00 Rakovník A - Kladno Pořadatel: VK Rakovník 2:1 (21,-17,13)
8 24. 10. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Králův Dvůr A 0:2 (-16,-17)
9 24. 10. 2021, 10:00 Kladno - Králův Dvůr A 1:2 (21,-16,-12)
10 24. 10. 2021, 10:00 Rakovník A - Roztoky u Prahy B 1:2 (-14,20,-13)
11 24. 10. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Kladno 1:2 (22,-8,-9)
12 24. 10. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Rakovník A 2:1 (25,-22,12)
2. kolo
13 14. 11. 2021, 09:00 Roztoky u Prahy B - Králův Dvůr A Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 1:2 (-19,19,-13)
14 14. 11. 2021, 10:00 Nymburk B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-12,-13)
15 14. 11. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Benátky nad Jizerou 2:0 (17,20)
16 14. 11. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Nymburk B 2:1 (-21,18,8)
17 14. 11. 2021, 10:00 Nymburk B - Králův Dvůr A 0:2 (-21,-21)
18 14. 11. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky u Prahy B 2:0 (18,16)
19 14. 11. 2021, 10:00 Lysá nad Labem - Kunice A Pořadatel: TK Slovan Lysá nad Labem 0:2 (-12,-10)
20 13. 3. 2022, 10:00 Kladno - Kralupy B Pořadatel: v Kralupech n. Vlt. 2:1 (22,-22,6)
21 14. 11. 2021, 10:00 Kunice A - Kralupy B 2:1 (10,-16,7)
22 5. 3. 2022, 10:00 Lysá nad Labem - Kladno Pořadatel: v Kladně 0:2 (-15,-10)
23 2. 4. 2022, 10:00 Kladno - Kunice A Pořadatel: v Benátkách n. Jiz. 2:0 (17,16)
24 14. 11. 2021, 10:00 Kralupy B - Lysá nad Labem 2:1 (16,-26,11)
3. kolo
25 28. 11. 2021, 10:00 Nymburk B - Kunice A Pořadatel: Volleyball Nymburk 0:2 (-23,-23)
26 28. 11. 2021, 10:00 Kladno - Králův Dvůr A 2:0 (21,12)
27 28. 11. 2021, 10:00 Kunice A - Králův Dvůr A 2:0 (25,14)
28 28. 11. 2021, 10:00 Nymburk B - Kladno 0:2 (-21,-22)
29 28. 11. 2021, 10:00 Kladno - Kunice A 0:2 (-23,-18)
30 28. 11. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Nymburk B 2:1 (-18,23,12)
31 28. 11. 2021, 10:00 Kralupy B - Roztoky u Prahy B Pořadatel: TJ Kralupy 2:1 (21,-18,11)
32 28. 11. 2021, 10:00 Rakovník A - Benátky nad Jizerou 1:2 (-13,14,-7)
33 28. 11. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Benátky nad Jizerou 1:2 (24,-10,-9)
34 28. 11. 2021, 10:00 Kralupy B - Rakovník A 0:2 (-21,-19)
35 28. 11. 2021, 10:00 Rakovník A - Roztoky u Prahy B 2:0 (26,17)
36 28. 11. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B 2:0 (6,10)
4. kolo
37 12. 12. 2021, 10:00 Lysá nad Labem - Nymburk B Pořadatel: TK Slovan Lysá nad Labem 2:0 (15,14)
38 12. 12. 2021, 10:00 Kladno - Roztoky u Prahy B 2:1 (-24,14,5)
39 12. 12. 2021, 10:00 Nymburk B - Roztoky u Prahy B 1:2 (-23,23,-14)
40 12. 12. 2021, 10:00 Lysá nad Labem - Kladno 0:2 (-20,-20)
41 12. 12. 2021, 10:00 Kladno - Nymburk B 2:0 (24,15)
42 12. 12. 2021, 10:00 Roztoky u Prahy B - Lysá nad Labem 2:0 (24,19)
43 12. 12. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Rakovník A Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr 1:2 (-26,21,-14)
44 12. 12. 2021, 10:00 Kunice A - Kralupy B 2:1 (20,-20,10)
45 12. 12. 2021, 10:00 Rakovník A - Kralupy B 2:1 (-17,19,7)
46 12. 12. 2021, 10:00 Králův Dvůr A - Kunice A 0:2 (-20,-24)
47 12. 12. 2021, 10:00 Kunice A - Rakovník A 2:1 (11,-14,10)
48 12. 12. 2021, 10:00 Kralupy B - Králův Dvůr A 2:1 (-18,22,13)
5. kolo
49 9. 1. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk B Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 0:2 (-17,-19)
50 9. 1. 2022, 10:00 Rakovník A - Kunice A 0:2 (-22,-23)
51 9. 1. 2022, 10:00 Nymburk B - Kunice A 0:2 (-23,-15)
52 9. 1. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Rakovník A 2:1 (-21,24,7)
53 9. 1. 2022, 10:00 Rakovník A - Nymburk B 2:1 (17,-19,13)
54 9. 1. 2022, 10:00 Kunice A - Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-18)
55 9. 1. 2022, 09:00 Roztoky u Prahy B - Kralupy B Pořadatel: TJ Sokol Roztoky 0:2 (-21,-23)
56 9. 1. 2022, 10:00 Lysá nad Labem - Králův Dvůr A 0:2 (-24,-21)
57 9. 1. 2022, 10:00 Kralupy B - Králův Dvůr A 2:1 (26,-8,10)
58 9. 1. 2022, 10:00 Roztoky u Prahy B - Lysá nad Labem 2:1 (14,-13,7)
59 9. 1. 2022, 10:00 Lysá nad Labem - Kralupy B 1:2 (-17,25,-9)
60 9. 1. 2022, 10:00 Králův Dvůr A - Roztoky u Prahy B 1:2 (13,-19,-9)
6. kolo
61 30. 1. 2022, 10:00 Kladno - Rakovník A Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:1 (18,-22,13)
62 30. 1. 2022, 10:00 Nymburk B - Kralupy B 2:0 (22,19)
63 30. 1. 2022, 10:00 Rakovník A - Kralupy B 2:1 (-18,10,12)
64 30. 1. 2022, 10:00 Kladno - Nymburk B 2:0 (25,16)
65 30. 1. 2022, 10:00 Nymburk B - Rakovník A 0:2 (-24,-23)
66 30. 1. 2022, 10:00 Kralupy B - Kladno 0:2 (-13,-20)
67 26. 3. 2022, 09:00 Kunice A - Králův Dvůr A Pořadatel: TJ Kunice 2:0 (13,23)
68 26. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Lysá nad Labem Pořadatel: 1 hřiště 2:0 (21,17)
69 26. 3. 2022, 10:00 Králův Dvůr A - Lysá nad Labem 2:0 (15,19)
70 26. 3. 2022, 10:00 Kunice A - Benátky nad Jizerou 2:0 (16,13)
71 26. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr A 0:2 (-25,-19)
72 26. 3. 2022, 10:00 Lysá nad Labem - Kunice A 0:2 (-7,-16)
7. kolo
73 26. 2. 2022, 10:00 Kunice A - Roztoky u Prahy B Pořadatel: TJ Kunice 2:0 (12,17)
74 26. 2. 2022, 10:00 Nymburk B - Kralupy B 0:2 (-14,-20)
75 26. 2. 2022, 10:00 Roztoky u Prahy B - Kralupy B 2:0 (7,23)
76 26. 2. 2022, 10:00 Kunice A - Nymburk B 1:2 (-22,24,-3)
77 26. 2. 2022, 10:00 Nymburk B - Roztoky u Prahy B 0:2 (-11,-17)
78 26. 2. 2022, 10:00 Kralupy B - Kunice A 2:1 (14,-18,10)
79 5. 3. 2022, 10:00 Kladno - Rakovník A Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (19,19)
80 5. 3. 2022, 10:00 Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:2 (-18,-23)
81 5. 3. 2022, 10:00 Rakovník A - Benátky nad Jizerou 2:0 (24,17)
82 5. 3. 2022, 10:00 Kladno - Lysá nad Labem 2:0 (7,11)
83 5. 3. 2022, 10:00 Lysá nad Labem - Rakovník A 0:2 (-18,-21)
84 5. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-22,-20)
8. kolo
85 13. 3. 2022, 10:00 Rakovník A - Roztoky u Prahy B Pořadatel: VK Rakovník 2:0 (8,3)
86 26. 3. 2022, 10:00 Lysá nad Labem - Kunice A Pořadatel: v Kunicích 0:2 (-20,-4)
87 13. 3. 2022, 10:00 Roztoky u Prahy B - Kunice A 0:2 (-22,-10)
88 2. 4. 2022, 10:00 Rakovník A - Lysá nad Labem Pořadatel: v Králově Dvoře 2:0 (13,21)
89 21. 3. 2022, 17:30 Lysá nad Labem - Roztoky u Prahy B Pořadatel: v Lysé nad Labem 0:2 (-9,-23)
90 13. 3. 2022, 10:00 Kunice A - Rakovník A 2:0 (21,23)
91 13. 3. 2022, 10:00 Kralupy B - Kladno Pořadatel: TJ Kralupy 2:0 (19,25)
92 13. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr A 2:1 (15,-20,11)
93 13. 3. 2022, 10:00 Kladno - Králův Dvůr A 2:1 (17,-22,12)
94 13. 3. 2022, 10:00 Kralupy B - Benátky nad Jizerou 1:2 (-23,12,-8)
95 13. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-18,-22)
96 13. 3. 2022, 10:00 Králův Dvůr A - Kralupy B 0:2 (-22,-18)
9. kolo
97 2. 4. 2022, 10:00 Králův Dvůr A - Rakovník A Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr 1:2 (22,-21,-10)
98 2. 4. 2022, 10:00 Nymburk B - Lysá nad Labem 0:2 (-21,-17)
99 2. 4. 2022, 10:00 Rakovník A - Lysá nad Labem 2:0 (10,11)
100 2. 4. 2022, 10:00 Králův Dvůr A - Nymburk B 2:0 (8,15)
101 2. 4. 2022, 10:00 Nymburk B - Rakovník A 0:2 (-10,-11)
102 2. 4. 2022, 10:00 Lysá nad Labem - Králův Dvůr A 0:2 (-15,-10)
103 2. 4. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kunice A Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 1:2 (-14,22,-8)
104 2. 4. 2022, 10:00 Kladno - Roztoky u Prahy B 2:0 (22,14)
105 2. 4. 2022, 10:00 Kunice A - Roztoky u Prahy B 2:0 (16,22)
106 2. 4. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-20,-16)
107 2. 4. 2022, 10:00 Kladno - Kunice A 2:0 (12,12)
108 2. 4. 2022, 10:00 Roztoky u Prahy B - Benátky nad Jizerou 1:2 (-20,16,-7)
© ČVS 2015-2018