Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mladší žákyně čtyřkový - kvalifikace Jirkov

Tabulka Z V R P S M B
1 Volejbal Ústí nad Labem A 6 6 0 0 12:0 300:126 12
2 TJ VEROS Chomutov z.s. 6 3 2 1 8:4 258:185 8
3 VK Litvínov, z.s. 6 2 3 1 7:5 232:217 7
4 VK Sever Žatec, z.s. A 6 2 1 3 5:7 212:230 5
5 VK Sever Žatec, z.s. B 6 1 3 2 5:7 202:235 5
6 VK Jirkov-Ervěnice 6 1 2 3 4:8 206:264 4
7 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.-B 6 0 1 5 1:11 139:292 1
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Josef Herclík, mail: herclik.volley@seznam.cz, mobil: 603836094
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 VK Jirkov - Žatec A 1:1 (-19,14)
2 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - B - TJ VEROS Chomutov z.s. 0:2 (-5,-12)
3 3. 10. 2021, 09:00 VK Litvínov, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem A 0:2 (-5,-9)
4 3. 10. 2021, 09:00 Žatec B - TJ VEROS Chomutov z.s. 1:1 (15,-15)
5 3. 10. 2021, 09:00 VK Jirkov - Volejbal Ústí nad Labem A 0:2 (-14,-18)
6 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - B - VK Litvínov, z.s. 0:2 (-10,-7)
7 3. 10. 2021, 09:00 Žatec A - Volejbal Ústí nad Labem A 0:2 (-15,-11)
8 3. 10. 2021, 09:00 Žatec B - VK Litvínov, z.s. 1:1 (-17,8)
9 3. 10. 2021, 09:00 VK Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí - B 2:0 (15,17)
10 3. 10. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. 1:1 (17,-18)
11 3. 10. 2021, 09:00 Žatec A - SK VOLEJBAL Ústí - B 2:0 (7,12)
12 3. 10. 2021, 09:00 Žatec B - VK Jirkov 2:0 (15,11)
13 3. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem A - SK VOLEJBAL Ústí - B 2:0 (10,8)
14 3. 10. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Jirkov 2:0 (6,6)
15 3. 10. 2021, 09:00 Žatec A - Žatec B 2:0 (6,11)
16 3. 10. 2021, 09:00 VK Litvínov, z.s. - VK Jirkov 1:1 (17,-18)
17 3. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem A - Žatec B 2:0 (3,8)
18 3. 10. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Žatec A 2:0 (7,17)
19 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - B - Žatec B 1:1 (-11,17)
20 3. 10. 2021, 09:00 VK Litvínov, z.s. - Žatec A 2:0 (11,12)
21 3. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem A - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (15,10)
© ČVS 2015-2018