Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mladší žákyně čtyřkový - kvalifikace Teplice

Tabulka Z V R P S M B
1 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 1 5 5 0 0 10:0 250:67 10
2 VK Šanov Teplice, z.s. 5 4 0 1 8:2 223:132 8
3 Volejbalový klub Teplice z.s. 5 2 1 2 5:5 191:176 5
4 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.- C 5 2 1 2 5:5 157:186 5
5 VSK Spartak Děčín 2 5 0 1 4 1:9 111:243 1
6 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - E 5 0 1 4 1:9 105:233 1
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Josef Herclík, mail: herclik.volley@seznam.cz, mobil: 603836094
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VSK Spartak Děčín 2 2:0 (11,11)
2 3. 10. 2021, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VSK Spartak Děčín 1 0:2 (-11,-12)
3 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - C - SK VOLEJBAL Ústí - E 2:0 (6,7)
4 3. 10. 2021, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - VK Šanov Teplice, z.s. 0:2 (-14,-13)
5 3. 10. 2021, 09:00 VSK Spartak Děčín 2 - SK VOLEJBAL Ústí - E 1:1 (18,-8)
6 3. 10. 2021, 09:00 VSK Spartak Děčín 1 - SK VOLEJBAL Ústí - C 2:0 (3,2)
7 3. 10. 2021, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - VSK Spartak Děčín 2 2:0 (7,12)
8 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - C - Volejbalový klub Teplice z.s. 1:1 (20,-11)
9 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - E - VSK Spartak Děčín 1 0:2 (-6,-5)
10 3. 10. 2021, 09:00 VK Šanov Teplice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - C 2:0 (11,5)
11 3. 10. 2021, 09:00 VSK Spartak Děčín 2 - VSK Spartak Děčín 1 0:2 (-5,-4)
12 3. 10. 2021, 09:00 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - E 2:0 (7,11)
13 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - C - VSK Spartak Děčín 2 2:0 (11,17)
14 3. 10. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí - E - VK Šanov Teplice, z.s. 0:2 (-6,-14)
15 3. 10. 2021, 09:00 VSK Spartak Děčín 1 - Volejbalový klub Teplice z.s. 2:0 (6,13)
© ČVS 2015-2018