Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
25.11.2020

Seznam žijících osobností Síně slávy českého volejbalu (SSČV)

(stav k 28. 11. 2020)

1. ADAMOVÁ (Vostřejšová) Eva 06.04.1969 SSČV Brno
2. BARBORKA Pavel 22.09.1961 SSČV Německo
3. BERGROVÁ (Spalová) Milada 16.11.1979 SSČV Bílovec
4. BÉBOVÁ (Šteflová - Vachůnová) Božena 09.08.1933 SSČV Dolní Bečva
5. BÉMOVÁ (Mifková - Bémová) Anna 05.06.1943 SSČV Itálie
6. BLÁHA Přemysl 07.06.1957 SSČV Ústí n/L.
7. BUCKOVÁ Kateřina 28.04.1978 SSČV Olomouc
8. ČERNOUŠEK Milan 25.08.1957 SSČV Německo
9. ČUDA Milan 22.09.1939 SSČV+ČČ ČVS Č. Budějovice
10. DOSTÁLOVÁ (Emingerová) Eva 19.10.1963 SSČV Praha
11. DVOŘÁKOVÁ (Vandráková - Baniová) Jaroslava 25.08.1950 SSČV Ostrava
12. DŽAVORONOK Milan Mgr. 01.11.1961 SSČV Brno
13. EJEM Miloslav CSc. 05.11.1935 SSČV+ČČ ČVS Praha
14. FIKAR Václav Mgr. 14.03.1967 SSČV Hrušovany
15. GALISOVÁ (Holubová) Vladimíra 26.06.1965 SSČV Praha
16. GALLEGO (Jurášová - Němcová) Jana 25.02.1969 SSČV Brno
17. GIULIANI (Večerková) Michaela 21.04.1973 SSČV Kroměříž
18. GOLDEMUNDOVÁ Leona 29.06.1967 SSČV Prostějov
19. GROESSL Zdeněk 08.09.1941 SSČV Praha
20. HERMANNOVÁ Barbora 07.11.1990 SSČV Ostrava
21. HERŠTOVÁ (Kyselková) Libuše 02.12.1934 SSČV Praha
22. HOIDAROVÁ (Kolocová) Kristýna 01.04.1988 SSČV Nymburk
23. HOLUBOVÁ (Šedivá) Soňa 28.07.1935 SSČV Praha
24. HRABÁKOVÁ (Derflová) Věra 27.04.1941 SSČV Praha
25. HRONEK Jan Dr. 24.01.1948 SSČV+ČČ ČVS Praha
26. HUDCOVÁ Martina 26.03.1966 SSČV Brno
27. JANÁČKOVÁ (Kucharíková) Světlana 03.07.1967 SSČV Frenštát p/R.
28. JEDLIČKOVÁ (Kumpochová) Romana 09.06.1966 SSČV Český Krumlov
29. JENČKOVÁ Kateřina 18.05.1971 SSČV Olomouc
30. JEŘÁBOVÁ (Pražanová) Naďa 13.09.1942 SSČV Praha
31. KALÁB Zdeněk Ing. 09.02.1961 SSČV Praha
32. KOPOVÁ (Křížová) Drahoslava 05.10.1933 SSČV Praha
33. KRÁLOVÁ (Škvárová) Stanislava Ing. 20.05.1964 SSČV Praha
34. KREJČÍ Cyril Ing. 18.05.1957 SSČV Dobrovíz
35. KREMPASKÁ (Rohovská) Táňa 28.05.1960 SSČV Opava
36. KROTIL Jiří MUDr. 22.03.1923 SSČV+ČČ ČVS Sokolov
37. KUBALA Přemysl 16.12.1973 SSČV Frýdek-Místek
38. KUČERA Vladimír Ing. 17.05.1933 SSČV+ČČ ČVS Havlíčkův Brod
39. KVAPILOVÁ Michala 08.02.1990 SSČV Liberec
40. LÉBL Martin 12.04.1980 SSČV Praha
41. LOKŠOVÁ (Mocová) Zdeňka 17.10.1974 SSČV Liberec
42. LÚTOČKOVÁ (Gazdová) Božena 02.02.1927 SSČV Praha
43. MALÝ Rudolf Mgr. 25.11.1937 SSČV+ČČ ČVS Liberec
44. MANDELOVÁ Simona 07.11.1965 SSČV Francie
45. MARCOLINI (Vlasáková) Hana 21.06.1948 SSČV Praha
46. MATĚJKOVÁ (Široká) Eva 07.11.1943 SSČV Praha
47. MIKULECKÁ (Štefflová) Hedvika 22.03.1933 SSČV Praha
48. MIKYSKA Bronislav 14.08.1963 SSČV Brno
49. MITÁČOVÁ (Drštková) Jana 25.09.1976 SSČV Praha
50. MORAVCOVÁ (Valentová) Hana 05.08.1933 SSČV Kyjov, Planá
51. MOSKALOVÁ (Poláková) Elena 20.04.1948 SSČV Jablonec n/N.
52. MOZR Antonín 03.03.1943 SSČV Německo
53. MÖRWICKOVÁ (Bajerová) Jaroslava 20.04.1971 SSČV Praha
54. MRKLASOVÁ (Malá - Kačmáčková) Zuzana 22.01.1951 SSČV Praha
55. NAUSCH (Sluková) Markéta 28.06.1988 SSČV Praha
56. NEKOLA Miroslav 01.12.1947 SSČV Odolena Voda
57. NĚMEC Ludvík 29.04.1948 SSČV Praha
58. NOVÁKOVÁ (Dosoudilová) Soňa 06.10.1975 SSČV Brno
59. NOVOTNÝ Josef 29.03.1956 SSČV Praha
60. PACLÍKOVÁ (Štulcová) Běla 22.03.1928 SSČV Praha
61. PAKOSTA Marek Mgr. 21.04.1969 SSČV Jesenice
62. PALINEK Michal Ing. 10.08.1967 SSČV Zvole u Prahy
63. PERUŠIČ Boris Ing. 27.07.1940 SSČV Praha
64. PETTINARI (Svobodová) Irena Ing. 09.03.1953 SSČV Itálie
65. PLÁTENÍKOVÁ (Vindušková) Ludmila 03.01.1949 SSČV Světlá n/Sáz.
66. POMMER Zdeněk Mgr. 09.01.1946 SSČV Praha
67. POUROVÁ Dana 15.02.1933 SSČV+ČČ ČVS Hořovice
68. PROCHÁZKA Antonín 03.04.1942 SSČV Hrdějovice
69. PŘÍHODOVÁ (Svobodová) Růžena 03.09.1931 SSČV Praha
70. RITSCHELOVÁ Marcela 09.10.1972 SSČV Ústí n/L.
71. RŮŽIČKOVÁ (Semecká) Jana 12.01.1948 SSČV Karlovy Vary
72. RYŠAVÁ (Celbová) Eva 08.03.1975 SSČV Velký Týnec
73. ŘEŘÁBEK Pavel 21.05.1952 SSČV Praha
74. SCHENK Pavel 27.06.1941 SSČV Bratislava (SVK)
75. SCHULZ (Volicerova) Ester 02.06.1973 SSČV Německo
76. SCHWOBOVÁ Martina 03.05.1976 SSČV Klášterec n/O.
77. SOBOTKA Vladimír Doc. Dr. 06.04.1931 SSČV+ČČ ČVS Brno
78. STOLAŘÍK Josef Prom. ped. 06.09.1933 SSČV Praha
79. STRUMIENSKÝ Ivan 23.07.1961 SSČV Německo
80. SVOBODA Jiří 19.04.1941 SSČV Panenské Břežany
81. ŠILHANOVÁ Eva 21.08.1974 SSČV Brno
82. ŠMÍDL Václav 18.03.1940 SSČV Praha
83. ŠMÍDOVÁ (Šašková) Karla 29.06.1943 SSČV Praha
84. ŠORM Josef 02.03.1932 SSČV Praha
85. ŠORMOVÁ (Neugebauerová) Libuše 15.10.1934 SSČV Praha
86. ŠTĚPANČÍKOVÁ Eva 11.12.1972 SSČV Španělsko
87. ŠTORKOVÁ (Rotkovská) Dolores 12.04.1960 SSČV Brno
88. ŠTRUNCOVÁ (Linhartová) Věra 01.03.1946 SSČV Plzeň
89. TICHÁ (Hrádková) Irena 16.02.1943 SSČV Jablonec n/N.
90. TOLAROVÁ (Šindelářová) Jaroslava MUDr. 27.08.1934 SSČV Praha
91. TOMÁŠOVÁ (Vávrová) Jana 19.02.1975 SSČV Praha
92. VAŇKOVÁ (Matějíčková) Ivana 07.03.1966 SSČV Praha
93. VÁCLAVÍKOVÁ (Růžková - Václavíková) Lucie 20.06.1967 SSČV Liberec
94. VLČKOVÁ (Zimmermannová) Zdena 07.11.1973 SSČV Mariánské Údolí
95.  VOLLMEROVÁ (Pechová) Jana 05.05.1973 SSČV Německo
96. VORÁLEK Rostislav Dr. 17.05.1936 SSČV Praha
97. ZIKÁNOVÁ (Šenoldová) Pavlína 18.04.1965 SSČV Praha
98. ŽIŽKOVSKÁ (Halásková) Božena 11.04.1934 SSČV Brno
Krátké zprávyArchiv
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Řady  příbramských Kocourů rozšíří Lucas Madaloz, pro brazilského smečaře se nejedná o první evropskou štaci, působil již ve španělské nejvyšší...

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

V UNIQA extralize se pokusí prosadit mladá smečařka Michaela Smolková, odchovankyně liberecké Dukly odchází na hostování do Prostějova.

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Z týmu Falkenbergs VBK míří na první zahraniční štaci blokař Anton Ribom, švédský reprezentant se stal novou posilou Odoleny Vody.

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Na zkušenost Romany Staňkové bude v nové sezóně spoléhat tým Králova Pole. Univerzálka, která může zaskočit i na postu smečařky, přichází ze Sokola...

 
Final Four Golden European League 2021 - ženy

V semifinále Final Four Golden European League bude soupeřem našich reprezentantek domácí celek Bulharska.

 
FIVB 4* J&T Banka Ostrava Beach Open

finále: Brouwer / Meeuwsen (NED) – Perušič / Schweiner 2:1 (13:21, 21:19, 15:13) semifinále: Krasilnikov / Stoyanovskiy (RUS) – Perušič /...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018