Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
17.11.2020

Čestní členové ČVS (1999-2004)

Jmenný seznam Čestných členů ČVS (ČČ ČVS) (1999-2004)
(stav k 24. 11. 2020)

logo ČVS

Bělina Lumír, Ing. Praha, 05.06.1911 - 21.12.1992
   
Benešová Taťána Plzeň, 19.12.1934 -
   
Brož Karel Praha 5, 06.12.1924 - 17.08.2009
   
Cábal Josef Česká Lípa, 18.08.1922 - 23.06.2010
   
Čuda Milan České Budějovice, 22.09.1939 -
   
Dluhoš Jan, Ing. Bohumín, 25.06.1931 -
   
Douša Miroslav Praha 15, 23.10.1926 - 09.11.2013
   
Drobný Ladislav Obříství, 16.09.1920 - 03.06.2000
   
Ejem Miloslav, CSc. Praha 7, 05.11.1935 -
   
Hejduk Jan Praha, 06.05.1910 - 27.12.1995
   
Hellebrand Josef Háj ve Slezsku-Lhota, 23.04.1937 - 17.11.2015
   
Hronek Jan, Dr. Praha 5, 24.01.1948 -
   
Jebáček Leopold Brno, 07.08.1912 - 17.04.2001
   
Kop Petr Praha 4, 15.02.1937 - 27.01.2017
   
Koutský Otakar, JUDr. Praha, 26.04.1916 - 13.08.1996
   
Krotil Jiří, MUDr. Sokolov, 22.03.1923 -
   
Kučera Pavel, Ing. Chomutov, 13.03.1941 - 20.11.2011
   
Kučera Vladimír, Ing. Havlíčkův Brod, 17.05.1933 -
   
Kyndr Antonín Praha, 22.08.1930 - 07.09.2002
   
Láznička Karel Šlapanice u Brna, 12.06.1928 - 12.06.2010
   
Leszczynski Roman, Ing. Praha 4, 22.07.1932 -
   
Malý Rudolf, Mgr. Liberec, 25.11.1937 -
   
Malý Zdeněk Praha 2, 07.07.1926 - 09.03.2010
   
Matějů Josef Krnov, 11.02.1924 - 14.05.1995
   
Mikuláš Václav Praha 10, 08.07.1925 - 01.01.2017
   
Milka Vladimír, Ing. Chomutov, 18.06.1909 - 17.11.1987
   
Oderský Karel Ostrava, 29.07.1925 - 30.10.2011
   
Paleček Josef Pardubice, 27.10.1935 - 26.01.2013
   
Pourová Dana Hořovice, 15.02.1933 -
   
Přecechtěl Jan, Ing. Litovel, 29.03.1937 - 22.11.2020
   
Pudel Jindřich Svatý Kopeček, 22.08.1921 - 02.07.2009
   
Purnoch Milan, Ing. Praha 8, 27.08.1933 - 25.04.2017
   
Seibert Miloslav Praha, 25.08.1919 - 03.12.1996
   
Sobotka Vladimír, Doc. Dr.      Brno, 06.04.1931 -
   
Spirit Vladimír, Ing. Praha, 05.05.1923 - 15.07.2002
   
Stibitz František, Doc. Praha 7, 15.04.1917 - 03.03.2008
   
Šneberger Stanislav Plzeň, 07.05.1926 - 03.11.2017
   
Štál Jiří Dřevěnice, 28.07.1926 - 02.06.2005
   
ŠtěpánekJaroslav, JUDr. Brno, 08.04.1918 - 01.11.1989
   
Šveda Anton Brno, 20.05.1942 - 28.07.2011
   
Tobolka Augustin, Ing. Praha 8, 17.11.1921 - 06.07.2009
   
Vyoral Vladimír Praha 6, 27.01.1927 - 08.06. 2008
   
Zyka Alois, JUDr. Slavkov, 30.07.1912 - 12.05.1986
   
   
zemřelí členové  
Krátké zprávyArchiv
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Řady  příbramských Kocourů rozšíří Lucas Madaloz, pro brazilského smečaře se nejedná o první evropskou štaci, působil již ve španělské nejvyšší...

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

V UNIQA extralize se pokusí prosadit mladá smečařka Michaela Smolková, odchovankyně liberecké Dukly odchází na hostování do Prostějova.

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Z týmu Falkenbergs VBK míří na první zahraniční štaci blokař Anton Ribom, švédský reprezentant se stal novou posilou Odoleny Vody.

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Na zkušenost Romany Staňkové bude v nové sezóně spoléhat tým Králova Pole. Univerzálka, která může zaskočit i na postu smečařky, přichází ze Sokola...

 
Final Four Golden European League 2021 - ženy

V semifinále Final Four Golden European League bude soupeřem našich reprezentantek domácí celek Bulharska.

 
FIVB 4* J&T Banka Ostrava Beach Open

finále: Brouwer / Meeuwsen (NED) – Perušič / Schweiner 2:1 (13:21, 21:19, 15:13) semifinále: Krasilnikov / Stoyanovskiy (RUS) – Perušič /...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018