Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
7.12.2020

Seznam zesnulých Čestných členů ČVS

Jmenný seznam zesnulých osobností
Čestných členů ČVS (ČČ ČVS)
(stav k 10. 12. 2020)

1. BENEŠOVÁ (Ulmonová) Taťána 19.12.1934-17.08.2019 ČČ ČVS + SSČV Plzeň
2. BĚLINA Lumír Ing. 05.06.1911-21.12.1992   ČČ ČVS + SSČV   Praha
3. BROŽ Karel 06.12.1925-17.08.2009 ČČ ČVS + SSČV Praha
4. CÁBAL Josef 18.08.1922-23.06.2010 ČČ ČVS + SSČV Česká Lípa
5. DOUŠA Miroslav 23.10.1926-09.11.2013 ČČ ČVS Praha
6. DROBNÝ Ladislav 16.09.1920-03.06.2000 ČČ ČVS + SSČV Obříství
7. FIŠER Zdeněk Mgr. 20.09.1929-02.02.2017 ČČ ČVS Brno
8. FLÍČEK Josef Mgr. 09.03.1935-11.02.2018 ČČ ČVS Ivančice
9. HEJDUK Jan 06.05.1910-27.12.1995 ČČ ČVS + SSČV Praha
10. HELLEBRAND Josef 23.04.1937-17.11.2015 ČČ ČVS Háj ve Slezsku
11. HUMHAL Miloslav Ing. 30.05.1925-31.05.2015 ČČ ČVS Praha
12. JEBÁČEK Leopold 07.08.1912-17.04.2001 ČČ ČVS + SSČV Brno
13. KOP Petr 15.02.1937-27.01.2017 ČČ ČVS + SSČV Praha
14. KOUTNÝ Jaroslav 24.02.1933-19.05.2015 ČČ ČVS Ostrava
15. KOUTSKÝ Otakar JUDr. 26.04.1916-13.08.1996 ČČ ČVS + SSČV Praha
16. KUČERA Pavel Ing. 13.03.1941-20.11.2011 ČČ ČVS Chomutov
17. KYNDR Antonín 22.08.1930-07.09.2002 ČČ ČVS + SSČV Praha
18. LÁZNIČKA Karel 12.06.1928-12.06.2010 ČČ ČVS + SSČV Šlapanice u Brna
19. LESZCZYNSKI Roman Ing. 22.07.1932-06.08.2019 ČČ ČVS + SSČV Praha
20. MALÝ Zdeněk 07.07.1926-09.03.2010 ČČ ČVS + SSČV Praha
21. MATĚJŮ Josef 11.02.1924-14.05.1995 ČČ ČVS + SSČV Krnov
22. MIKULÁŠ Václav 08.07.1925-01.01.2017 ČČ ČVS + SSČV Praha
23. MILKA Vladimír Ing. 18.06.1909-17.11.1987 ČČ ČVS + SSČV Chomutov
24. MOSLER Václav 08.09.1934-19.09.2019 ČČ ČVS Dolní Benešov
25. ODERSKÝ Karel 29.07.1925-30.10.2011 ČČ ČVS + SSČV Ostrava
26. PALEČEK Josef 27.10.1935-01.02.2013 ČČ ČVS + SSČV Pardubice
27. PAVELKA Jiří prof. Ing. DrCs. 24.12.1935-24.08.2020 ČČ ČVS Praha
28. PROKEŠ Josef 05.08.1931-04.02.2016 ČČ ČVS + SSČV Brno
29. PUDEL Jindřich 22.08.1921-02.07.2009 ČČ ČVS + SSČV Svatý Kopeček
30. PURNOCH Milan Ing. 27.08.1933-25.04.2017 ČČ ČVS + SSČV Praha
31. SEIBERT Miloslav 25.08.1919-03.12.1996 ČČ ČVS + SSČV Praha
32. SPIRIT Vladimír Ing. 05.05.1923-15.07.2002 ČČ ČVS + SSČV Praha
33. STIBITZ František Doc. 15.04.1917-03.03.2008 ČČ ČVS + SSČV Praha
34. ŠNEBERGER Stanislav 07.05.1926-03.11.2017 ČČ ČVS + SSČV Plzeň
35. ŠTÁL Jiří 28.07.1926-02.06.2005 ČČ ČVS + SSČV Dřevěnice
36. ŠTĚPÁNEK Jaroslav JUDr.       08.04.1918-01.11.1989 ČČ ČVS + SSČV Brno
37. ŠVEDA Anton 20.05.1942-28.07.2011 ČČ ČVS + SSČV Brno
38. TOBOLKA Augustin Ing. 17.11.1921-06.07.2009 ČČ ČVS + SSČV Praha
39. TOMÁŠ Jaroslav 10.02.1949-05.03.2016 ČČ ČVS Ostrava
32. VRBENSKÝ Zdeněk 08.06.1945-09.12.2020 ČČ ČVS Praha
40.  VYORAL Vladimír 27.01.1927-08.06.2008 ČČ ČVS + SSČV Praha
41. ZYKA Alois JUDr. 30.07.1912-12.05.1986 ČČ ČVS + SSČV Slavkov
Krátké zprávyArchiv
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Řady  příbramských Kocourů rozšíří Lucas Madaloz, pro brazilského smečaře se nejedná o první evropskou štaci, působil již ve španělské nejvyšší...

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

V UNIQA extralize se pokusí prosadit mladá smečařka Michaela Smolková, odchovankyně liberecké Dukly odchází na hostování do Prostějova.

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Z týmu Falkenbergs VBK míří na první zahraniční štaci blokař Anton Ribom, švédský reprezentant se stal novou posilou Odoleny Vody.

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Na zkušenost Romany Staňkové bude v nové sezóně spoléhat tým Králova Pole. Univerzálka, která může zaskočit i na postu smečařky, přichází ze Sokola...

 
Final Four Golden European League 2021 - ženy

V semifinále Final Four Golden European League bude soupeřem našich reprezentantek domácí celek Bulharska.

 
FIVB 4* J&T Banka Ostrava Beach Open

finále: Brouwer / Meeuwsen (NED) – Perušič / Schweiner 2:1 (13:21, 21:19, 15:13) semifinále: Krasilnikov / Stoyanovskiy (RUS) – Perušič /...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018