Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
24.11.2020

Seznam zesnulých osobností Síně slávy českého volejbalu (SSČV)

Jmenný seznam zesnulých osobností
Síně slávy českého volejbalu (SSČV)
(stav k 28. 11. 2020)

1. BÁČA Jan 15.01.1918-26.03.1977 SSČV Praha
2. BALUNOVÁ (Burianová) Soňa Prof. 08.06.1924-01.02.2013 SSČV Vídeň
3. BENEŠOVÁ (Ulmonová) Taťána 19.12.1934-17.08.2019 SSČV+ČČ ČVS Plzeň
4. BERAN Otakar Dr. 31.05.1920-04.05.1993 SSČV Praha
5. BĚLINA Lumír Ing. 05.06.1911-21.12.1992 SSČV+ČČ ČVS Praha
6. BOCHENKOVÁ (Kaločová) Věra 15.11.1929-12.30.2016 SSČV Praha
7. BOUCHAL Miloš 30.04.1926-23.10.2000 SSČV Praha
8. BROŽ Josef 24.04.1927-19.03.2005 SSČV Praha
9. BROŽ Karel 06.12.1925-17.08.2009 SSČV+ČČ ČVS Praha
10. BROŽOVÁ (Hroudová) Jarmila 04.02.1925-02.01.2015 SSČV Praha
11. CÁBAL Josef 18.08.1922-23.06.2010 SSČV+ČČ ČVS Česká Lípa
12. ČADILOVÁ Alena 19.07.1927-18.09.1959 SSČV Praha
13. ČERVINKA Karel 25.01.1919-28.07.2007 SSČV Praha
14. ČEŠPIVA Josef JUDr. 14.11.1913-28.09.1984 SSČV Praha
15. DONTHOVÁ (Cígrová) Božena 23.05.1923-25.05.2001 SSČV Prostějov
16. DOUBEK Josef 14.12.1924-02.02.2000 SSČV Plzeň
17. DROBNÝ Ladislav 16.09.1920-03.06.2000 SSČV+ČČ ČVS Obříství
18. FIEDLER Jan 03.08.1912-20.02.1989 SSČV Praha
19. FUČÍK Jaroslav 09.02.1921-21.02.1989 SSČV Praha
20. FURMANČÍKOVÁ (Marynčáková) Naďa 24.12.1927-02.05.2014 SSČV Dětmarovice
21. HAJNÝ Václav 19.11.1926-11.11.1999 SSČV Ústí n/L.
22. HAJTMAROVÁ (Cvilinková) Jitka 16.09.1925-16.09.2013 SSČV Brno
23. HEJDUK Jan 06.05.1910-27.12.1995 SSČV+ČČ ČVS Praha
24. HOLÁ (Batková) Jindřiška 05.05.1928-02.02.2013 SSČV Praha
25. HRBKOVÁ (Dostálová) Bronislava 11.10.1927-02.03.1979 SSČV Praha
26. HUMHAL Zdeněk Ing. 30.12.1933-24.11.2015 SSČV Praha
27. HÜBNEROVÁ (Jelínková) Dorota 27.04.1941-20.03.2007 SSČV Brno
28. CHRÁSTEK Josef Doc. MUDr. CSc. 01.08.1925-19.01.2017 SSČV Marián. Lázně
29. JEBÁČEK Leopold 07.08.1912-17.04.2001 SSČV+ČČ ČVS Brno
30. JONÁŠ Jiří 17.05.1928-05.02.2012 SSČV Praha
31. KAFKA Milan Ing. 02.10.1933-10.12.1994 SSČV Brno
32. KEMEL Miroslav Doc. Ing. CSc. 21.10.1934-25.06.2014 SSČV Praha
33. KLEINOVÁ (Vojnarová) Jarmila Prof. 11.09.1919-27.05.2005 SSČV Teplice
34. KOP Petr 15.02.1937-27.01.2017 SSČV+ČČ ČVS Praha
35. KOUDELKA Drahomír Ing. 26.05.1946-19.08.1992 SSČV Brno
36. KOVAŘÍK Antonín 28.10.1938-24.12.2018 SSČV Praha
37. KOUTSKÝ Otakar JUDr. 26.04.1916-13.08.1996 SSČV+ČČ ČVS Praha
38. KOZÁK Josef Doc. 06.03.1920-07.06.2000 SSČV Praha
39. KRIMLOVÁ (Kremlová) Milena 22.07.1924-11.11.2014 SSČV Ostrava
40. KROB Evžen 19.04.1926-08.07.2009 SSČV Křivoklát
41. KROBOVÁ (Houdková) Libuše 11.02.1927-23.03.1998 SSČV Praha
42. KRYSPÍN Jaroslav 08.02.1923-23.06.2009 SSČV Hr. Králové
43. KŘÍŽ Václav 03.05.1934-16.05.2013 SSČV Praha
44. KUČERA Jiří 30.09.1929-25.01.2014 SSČV Praha
45. KYNDR Antonín 22.08.1930-07.09.2002 SSČV+ČČ ČVS Praha
46. LÁZNIČKA Karel 12.06.1928-12.06.2010 SSČV+ČČ ČVS Šlapanice
47. LESZCZYNSKI Roman Ing. 22.07.1932-06.08.2019 SSČV+ČČ ČVS Praha
48. LINKE Stanislav 09.06.1925-05.08.2017 SSČV Ostrava
49. MALÝ Zdeněk 07.07.1926-09.03.2010 SSČV+ČČ ČVS Praha
50. MATĚJŮ Josef 11.02.1924-14.05.1995 SSČV+ČČ ČVS Krnov
51. MATHAUSEROVÁ (Mirovická) Jaroslava 20.03.1925-19.02.2009 SSČV Mníšek p/Brdy
52. MATIÁŠEK Václav 27.10.1922-22.12.1987 SSČV Praha
53. MÁCHA Metoděj 13.07.1928-21.01.1982 SSČV Praha
54. MIKOTA František 14.02.1924-11.08.1972 SSČV Praha
55. MIKULÁŠ Václav 08.07.1925-01.01.2017 SSČV+ČČ ČVS Praha
56. MILKA Vladimír Ing. 18.06.1909-17.11.1987 SSČV+ČČ ČVS Chomutov
57. MUSIL Josef 03.07.1932-26.08.2017 SSČV Praha
58. NOGOL Antonín 15.01.1917-01.02.1980 SSČV Ostrava
59. OBADÁLKOVÁ (Matalíková) Regina 06.11.1924-05.04.1994 SSČV Praha
60. ODERSKÝ Karel 29.07.1925-30.10.2011 SSČV+ČČ ČVS Ostrava
61. PALDUS Jaromír 18.05.1926-06.05.1994 SSČV Praha
62. PALEČEK Josef 27.10.1935-01.02.2013 SSČV+ČČ ČVS Pardubice
63. PAULUS Karel 03.01.1933-31.10.2003 SSČV Bílá Třemešná
64. PETLÁK Vladimír Ing. 21.02.1946-02.02.1999 SSČV Ústí n/L.
65. PŘECECHTĚL Jan Ing. 29.03.1937-22.11.2020 SSČV+ČČ ČVS Litovel
66. PUDEL Jindřich 22.08.1921-02.07.2009 SSČV+ČČ ČVS Sv. Kopeček
67. PURNOCH Milan 27.08.1933-25.04.2017 SSČV+ČČ ČVS Praha
68. RABAN Václav 06.11.1920-04.03.2000 SSČV Praha
69. RADVANOVÁ (Jílková-Zaplatílková) Zdeňka 06.08.1923-27.08.2016 SSČV Praha
70. REICHO Josef 09.08.1918-12.10.1990 SSČV Praha
71. ROOBOVÁ (Zelenková) Ema 21.02.1923-23.11.1981 SSČV Val. Meziříčí
72. SENECKÁ Jitka 11.01.1940-14.12.2012 SSČV Praha
73. SEIBERT Miloslav 25.08.1919-03.12.1996 SSČV+ČČ ČVS Praha
74. SCHWARZKOPF František MUDr. 25.05.1927-28.08.1986 SSČV Praha
75. SMOLKA Josef Mgr. 22.03.1939-01.06.2020 SSČV Liberec
76. SOKOL František 05.02.1939-11.10.2011 SSČV Ostrava
77. SOUKUP Zdeněk 15.12.1924-25.10.1989 SSČV Praha
78. SPIRIT Vladimír Ing. 05.05.1923-15.07.2002 SSČV+ČČ ČVS Bučovice
79. STANČO Jaroslav 29.09.1949-04.07.2011 SSČV Hr. Králové
80. STIBITZ František Doc. 15.04.1917-03.03.2008 SSČV+ČČ ČVS Praha
81. SUCHAN Josef 19.05.1924-30.11.1988 SSČV Praha
82. SVOBODA Václav 19.05.1931-05.09.2004 SSČV Praha
83. SVOZILOVÁ (Zaoralová) Libuše 28.08.1923-29.06.2009 SSČV Val. Meziříčí
84. SYNOVEC Ladislav 16.06.1934-25.05.2015 SSČV Praha
85. ŠAFÁŘOVÁ (Kuběnová Černá) Zdeňka 14.09.1923-05.07.2005 SSČV Praha
86. ŠIMEK Petr 10.01.1934-25.04.2002 SSČV Praha
87. ŠÍRKOVÁ (Kučerová) Lenka 14.01.1929-13.06.2015 SSČV Beroun
88. ŠMÍD Jaroslav Ing. 10.11.1955-25.11.2020 SSČV Praha
89. ŠNEBERGER Stanislav 07.05.1926-03.11.2017 SSČV+ČČ ČVS Plzeň
90. ŠPELINOVÁ Naďa 28.04.1933-29.03.2019 SSČV Praha
91. ŠPIŘÍK Alois 21.06.1923-08.06.2013 SSČV Praha
92. ŠTÁL Jiří 28.07.1926-02.06.2005 SSČV+ČČ ČVS Dřevěnice
93. ŠTĚPÁNEK Jaroslav JUDr. 08.04.1918-01.11.1989 SSČV+ČČ ČVS Brno
94. ŠVARCOVÁ (Rehbergerová - Kloudová) Stanislava 13.05.1945-22.06.2019 SSČV Krabčice
95. ŠVEDA Anton 20.05.1942-28.07.2011 SSČV+ČČ ČVS Brno
96. TESAŘ Josef 11.03.1927-29.06.2007 SSČV Praha
97. TĚŠITEL Jiří 15.11.1916-08.01.1998 SSČV Praha
98. TOBOLKA Augustin Ing. 17.11.1921-06.07.2009 SSČV+ČČ ČVS Praha
99. TOMAN Ladislav 13.07.1934-10.07.2018 SSČV Praha
100. TOMÁŠ Jaroslav 10.02.1949-05.03.2016 SSČV+ČČ ČVS Ostrava
101. URSÍNYOVÁ (Nečasová-Dejlová) Alena 17.10.1929-27.02.2014 SSČV Praha
102. VALÁŠKOVÁ (Lukešová) Bohumila 30.05.1923-03.09.2005 SSČV Ostrava
103. VÁPENKA Milan 04.05.1943-01.02.2013 SSČV Praha
104. VÁPENKOVÁ (Hálková) Jana 14.05.1947-03.02.2020 SSČV Praha
105.  VÉVODA Jaroslav 03.01.1925-23.05.1991 SSČV Praha
106. VOKURKA Josef 02.05.1931-10.03.1987 SSČV Zdice
107. VOTAVA Josef Doc. Ing. CSc. 31.10.1927-17.11.2002 SSČV Praha
108. VRÁŽELOVÁ (Štaudová) Svatava 13.02.1932-01.12.1967 SSČV Brno
109. VYORAL Vladimír 27.01.1927-08.06.2008 SSČV+ČČ ČVS Praha
110. ZAJÍČEK Lubomír 15.02.1946-14.05.2013 SSČV Brno
111. ZYKA Alois JUDr. 30.07.1912-12.05.1986 SSČV+ČČ ČVS Slavkov
Krátké zprávyArchiv
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Novou tváří v dresu olomouckých vysokoškolaček bude brazilská smečařka, která může zaskočit i na postu univerzálky, Jessica Silva. Poslední sezónu...

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Další posilu ulovilo Aero v nizozemském týmu Active Living Orion, odkud se do Odoleny Vody stěhuje reprezentační smečař Izraele, Shalev Saada.

 
Kontinentální pohár

Finálový turnaj Kontinentálního poháru, který se uskuteční od 23. – 26. června 2021 v Haagu a vítěznou dvojici čeká účast na OH v Tokiu, rozehrají...

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Nahrávačský post Kladna posílí nizozemský reprezentant Gijs van Solkema, který poslední čtyři roky strávil v německém SVG Lüneburg a během poslední...

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

Řady  příbramských Kocourů rozšíří Lucas Madaloz, pro brazilského smečaře se nejedná o první evropskou štaci, působil již ve španělské nejvyšší...

 
Nové angažmá pro sezónu 2021/2022

V UNIQA extralize se pokusí prosadit mladá smečařka Michaela Smolková, odchovankyně liberecké Dukly odchází na hostování do Prostějova.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018